X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

WartoMIERZ pomoże oszacować wartość ruchomości

2013-11-05 14:44 wtorek
WartoMIERZ to nowa internetowa aplikacja służąca do oszacowania wartości rzeczy w domu lub mieszkaniu. Jej uruchomienie jest elementem akcji informacyjnej Warty, mającej zachęcić klientów do ubezpieczania posiadanych rzeczy.

- Dom to nie tylko mury. Rzeczy też się liczą. Z takiego założenia wychodziliśmy konstruując Wartomierz. To też hasło naszej akcji informacyjnej. Chcemy uświadomić klientom, jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania czy domu w pełnym zakresie, a nie tylko „murów” – mówi Bogusława Potacka, dyrektor departamentu marketingu i PR w TUiR Warta S.A.

Ze statystyk Warty wynika, że wciąż prawie 35 proc. klientów poprzestaje na ubezpieczeniu samych czterech ścian. Tymczasem pożar, zalanie czy kradzież cennych rzeczy zdarzają się zdecydowanie częściej niż całkowite zniszczenie „murów”. Warto więc mieć ubezpieczenie ruchomości.

Innym problemem jest zaniżanie wartości posiadanych ruchomości. Większość klientów Warty określa wysokość sumy ubezpieczenia w przedziale 10-30 tys. zł. Zależy ona od rodzaju umowy i wybranego zakresu ubezpieczenia.

- Z naszej praktyki wynika, że ustalone przez klientów sumy ubezpieczenia okazują się często zbyt niskie. W efekcie wypłacone odszkodowanie nie wystarcza na odkupienie posiadanych ruchomości. Niestety klienci rzadko zakładają utratę całego czy choćby znacznej części mienia – mówi Anna Słowik-Nocoń, Dyrektor Centrum Likwidacji Szkód Mieszkaniowych w Warcie.

WartoMIERZ ma uświadomić klientom, ile tak naprawdę mogą być warte ich rzeczy. Nie przypadkowo zaczynając wyliczenia z wartoMIERZEM trzeba wpisać szacowaną wartość posiadanych ruchomości. Na końcu są zestawione dwie wartości: ta oszacowana przez klienta samodzielnie i przy użyciu wartoMIERZA.

Te informacje mają pomóc klientom w dobrym i pełnym ubezpieczeniu domu lub mieszkania czy to u agentów czy on-line na stronie www.wartadirect.pl. Każdy klient, który skorzysta z wartoMIERZA otrzyma SMS z kodem uprawniającym do 20 proc. zniżki na nowe ubezpieczenie domu lub mieszkania. Co ważne jest ona naliczana od składki za całą polisę, a nie tylko same ubezpieczenie ruchomości.

Sprawdzam moją składkę!Aplikacja znajduje się pod linkiem: www.wartomierz.warta.pl.


Źródło: Warta 
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Stałe elementy mieszkania - W ubezpieczeniach mieszkaniowych elementy zamontowane ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź