X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe ubezpieczenie PZU dla klientów PKO BP

2008-09-08 16:25 poniedziałek
Od 8 września br. klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z ochrony ubezpieczeniowej PZU SA w ramach grupowego ubezpieczenia „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych”.
Oferta skierowana jest do klientów korzystających z kredytów hipotecznych i pożyczek hipotecznych. 

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Przygotowane przez PZU SA z myślą o klientach PKO BP ubezpieczenie „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych” gwarantuje spłatę kredytu lub pożyczki na zakup domu, czy mieszkania oraz budowę domu w razie zaistnienia zdarzeń losowych objętych ochroną (zabezpieczenie nieruchomości i ruchomości domowych od ognia i innych zdarzeń losowych, a także ochronę ruchomości i stałych elementów od kradzieży z włamaniem i rabunku). Dodatkowo oferta obejmuje ubezpieczenie OC osób w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie Assistance Dom.

Elastyczność oferty daje klientowi możliwość wyboru zakresu ochrony ubezpieczeniowej
i dostosowania jej do własnych potrzeb .

Do zalet ubezpieczenia „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych” należy zaliczyć:
 • atrakcyjne stawki,
 • brak ponoszenia dodatkowych kosztów z powodu ochrony ubezpieczeniowej konstrukcji palnej budynku oraz z powodu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • minimum wyłączeń ochrony ubezpieczeniowej,
 • zniesienie udziałów własnych tzn. odszkodowanie będzie wypłacone do wysokości sumy ubezpieczenia,
 • zniesienie zasady wyczerpywania sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania,
 • wyeliminowanie zasady proporcji czyli odszkodowanie nie będzie pomniejszane w przypadku niedoszacowania wartości mienia,
 • minimum formalności, gdyż przystąpienie do ubezpieczenia w trakcie procesu udzielania kredytu/pożyczki,
 • łatwość zgłoszenia szkody (infolinia oraz szeroka sieć centrów likwidacji szkód PZU SA),
 • zwolnienie klienta z konieczności wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę.
Ubezpieczenie mienia ruchomego od rabunku poza miejscem zamieszkania rozszerzono o ochronę mienia służbowego (np. przenośny sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe) oraz przedmioty codziennego użytku (np.: torebka, portmonetka, karty płatnicze).
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
 • 2014-09-27 13:55 sobota ~Apus87 | [+] odpowiedz
  Lista wyłączeń w tym ubezpieczeniu jest dłuższa niż zakres ochrony. Mojemu znajomemu popękała podłoga w wyniku ruchów ziemi i figa z wypłaty. Podciągnęli to pod "przesiąkanie wód gruntowych"... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Sporty ekstremalne - sporty, których uprawianie wymaga działania ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź